Heimdal Bolig er Midt-Norges ledende selskap innen bolig- og eiendomsutvikling.

Vi fronter solid fagkompetanse på utvikling av komplette boligområder. Fokus er rettet mot varige verdier
for klima, samfunn og fellesskap. Gjennom oss blir gode og attraktive tomter formet til levende boligmiljø, basert på vår kunnskap om bydelsbehov – og riktige boliger til byen.

Boligområdene utvikles med et tydelig framtidsperspektiv. Vi jobber derfor tett opp mot ledende forskningsinstitusjoner,
for best mulig vern av klima og miljø i et stadig mer bærekraftig samfunn.

Varige verdier skapes kun med kvalitet. Vi sikter høyt for å ivareta vår ledende posisjon
og stiller høye krav til bedriften og hverandre. Det samme gjelder alle våre arbeidsmetoder, rutiner og samarbeidspartnere. Arkitekter, ingeniører og entreprenører; oppgavene skreddersys etter bidragsyters erfaring og ekspertise.

Kvalitet, kompetanse og erfaring. Kunnskap, teft og engasjement.

Menneskene

 

Roar Munkhaugen Administrerende direktør

roar.munkhaugen@heimdal.no

 

Børge Aunaas Prosjektdirektør

borge.aunaas@heimdal.no
Tlf. 92 48 60 20

 

Anita Olderø Prosjektsjef

anita.oldero@heimdal.no
Tlf. 45 86 90 13

 

Håvard Ulvan Prosjektsjef

havard.ulvan@heimdal.no
Tlf. 90 79 06 03

 

Frode Reinaas Prosjektsjef

frode.reinaas@heimdal.no
Tlf. 92 80 43 47

 

Kristian Stensrud Prosjektsjef

kristian.stensrud@heimdal.no
Tlf. 41 04 14 11

 

Geir Paulsen Prosjektsjef

geir.paulsen@heimdal.no
Tlf. 93 28 00 30

 

Lars Meland Prosjektsjef

lars.meland@heimdal.no
Tlf. 90 60 41 21

 

Anders Skaget Prosjektleder

anders.skaget@heimdal.no
Tlf. 91 74 32 85

 

Hege Moen Økonomisjef

hege.moen@heimdal.no
Tlf. 90 93 46 56

 

Trude Trønsdal Kontorleder

trude.tronsdal@heimdal.no
Tlf. 90 11 13 24

 

Laila Evenstad Kunderådgiver

laila.evenstad@heimdal.no
Tlf. 92 26 76 58

 

Anne Wiig Kunderådgiver

anne.wiig@heimdal.no
Tlf. 92 60 12 33

 

Raymond Nordskag Takstmann / reklamasjon

raymond.nordskag@heimdal.no
Tlf. 95 77 64 88

 

Roy Trotland Takstmann / reklamasjon

roy.trotland@heimdal.no
Tlf. 90 88 78 00

 

Harry Løvø Rigg / Visningshus / Næringsutleie

harry.lovo@heimdal.no
Tlf. 95 84 60 33